Sport - Obec Čejč

Sport

Nositelem sportu je v naší obci Tělovýchovná jednota Sokol. V současné době jsou aktivní dva oddíly - oddíl fotbalu a stolního tenisu

Fotbal

Fotbal má v Čejči dlouholetou tradici, hraje se od roku 1921. V současné době působí družstvo mužů ve IV. A třídě okresu, po úspěšné jarní části sezóny skončilo na 4. místě tabulky...

dscn0169.jpg

Ve fotbalové sezóně 2012/2013 nastoupilo družstvo mužů ve IV. A třídě okresu Hodonín s novými dresy.

Těšit se můžeme na 14 soupeřů.

dsc09944-large.jpg

Foto nahoře zleva: Radek Peš, Josef Ivičič, Marek Holešinský, Josef Koliba, Erik Dostál, Tomáš Kolařík, Libor Rozkydal, Radek Procházka, Lukáš Bravenec, Jiří Vodička, Zdeněk Holešinský. Dole zleva: Jiří Kot, Miroslav Kučera, Oldřich Koutný, Petr Daněk, Lukáš Konečný, Filip Vagunda, Tomáš Šagát, Lukáš Konvička, Jan Pilát.

Trenérem oddílu je Ing. Radek Peš a Zdeněk Holešinský.

V okresní soutěži žáků se na 9. místě umístilo naše smíšené družstvo, protože pro nedostatek chlapců za tým startuje i šest děvčat.

dscn0158.jpg

Vedoucím a současně trenérem oddílu je Ing. Radek Peš.

V okresních soutěžích měla naše obec zastoupení v okresní soutěži A v kategorii starších žáků.Kádr starších žáků tvořilo 16-17 hráčů a hráček, z nich část věkově spadá do kategorie mladší žáci nebo přípravka. To vedlo náš oddíl k tomu, že jsme pro ročník 2012/2013 do okresních soutěží přihlásili mužstvo mladších žáků do okresního přeboru (jedná se o hráče ročníku 2000 a mladší). Z žákovských kategoriích skončeným ročníkem odcházejí naše hráčky do ženského mužstva v Hovoranech (foto stojící zleva: Denisa Valentová, Denisa Rozkydalová, chybí: Barbora Labudová a Soňa Ševelová). Z chlapců (foto stojící zleva: Lukáš Beděra, Radek Bravenec, ležící zleva David Morava a Martin Mazel).

st-zaci1-large.jpg

Celé období 2011/2012 vedli naše žáky trenéři Libor Rozkydal a Barbora Prýglová.

TJ Sokol Čejč, 3. místo po podzimní části IV. třídy 2012/2013

4-11-2012_tj-sokol-cejc-large.jpg

Foto nahoře zleva: Radek Peš, Josef Ivičič, Michal Studnica, Tomáš Kolařík, Marek Holešinský, Josef Koliba, Jan Pilát, Erik Dostál, Radek Procházka, Lukáš Bravenec. Dole zleva: Miroslav Kučera, Oldřich Koutný, Filip Vagunda, Tomáš Šagát, Lukáš Konečný, Petr Daněk, Libor Rozkydal. Na fotografii chybí druhý trenér Zdeněk Holešinský a Lukáš Konvička.

SK Čejč, z.s. - muži III. tř. sk. A - fotbalová sezóna 2015/2016

sam_3533-medium.jpg

Zleva stojící: Fulajtár David, Špéra Jakub, Pilát Jan, Holešinský Marek, Koutný David, Koliba Josef, Dostál Erik, Rozkydal Libor, Bayer Jaroslav.

Zleva dřepí: Rylka Jan, Kmínek Jaromír, Ivičič Josef, Kot Jiří, Beděra Lukáš, Kučera Miroslav.

SK Čejč z.s. - mladší přípravka OS sk. A - fotbalová sezóna 2015/2016

sam_3529-medium.jpg

Zleva stojící: Studnica Michal, Lang Jakub, Miklík David, Studnica Michal mladší, Michtová Františka, Vízdal Jakub, Slavík Samuel, Varga Ján mladší+starší.

Zleva dřepí: Buchta Daniel, Jung Tobiáš, Neumannová Eliška, Valenta Radim, Opluštil Matyáš.

Ležící: Damborský Filip


Tenis

pinec1.jpg

Oddíl stolního tenisu působí v Čejči s malými přestávkami již několik let. Lze konstatovat, že od roku 1975 jeho hráči reprezentují TJ Sokol Čejč velmi úspěšně.

V současné době patří k nejlepším družstvo žen, které v sestavě Marie Jakubíčková, Sandra Kašíková, Jana Malíková a Marta Výmolová, bude hrát po prázdninách již pátou sezónu druhou ligu žen.

Plánujeme založení "Béčka" žen, protože chceme, aby si naše žákyně Zuzana Bravencová a Anita Fulajtárová za pomoci Daniely Jurčákové vyzkoušely kvalitní soutěž. Tento tým bude hrát v sezóně 2009/10 krajskou soutěž žen.

V soutěžích máme i tři družstva mužů. Áčko mužů si vybojovalo právo účasti v okresní lize a tak tým v sestavě - Rudolf Škoula, Milan Těžký, Bořivoj Bednář, Libor Prantl a Antonín Smutný - bude jako nováček bojovat o co nejlepší umístění. Béčko mužů bude hrát v sezóně 2009/10 okresní soutěž vedle zkušeného hráče Petra Marady nastoupí Lukáš Ingr, Lukáš Pilát a Radek Kohoutek. Ve třetím družstvu mužů se představí i žáci oddílu - Marek Linner, Stanko Radivojac, Filip Ivičič a Jan Vykydal.

pinec2.jpgNesmíme zapomenout i na naše úspěšné žáky. Marek Linner (1998) obsadil v republikové soutěži nejmladších žáků vynikající čtvrté místo, v uplynulé sezóně vyhrál několik krajských a okresních turnajů v této kategorii, úspěšně si vedl i v soutěži mladších žáků. Zuzana Bravencová patří v kategorii mladších žákyň do krajské špičky. I ona v uplynulé sezóně v okresních i krajských soutěžích získala pro oddíl cenné body. V rámci republiky! Je nyní na 27. místě žebříčku mladších žákyň viz. foto.

Soutěžní sezóna 2011/2012 stolních tenistů skončila.

V nadcházející sezóně přihlásíme do soutěží dospělých tři družstva mužů a dvě družstva žen.

Ženské áčko bude hrát druhou ligu, když v uplynulém soutěžním období obsadily ženy skvělé třetí místo. Béčko žen nastoupí opět v divizi žen, předpokládá se, že soutěž bude mít kvalitnější obsazení než v minulé sezóně a tak si hráčky lépe a více zahrají.

Áčko mužů bude bojovat v okresní lize. Béčko mužů postoupilo do okresního přeboru, takže je to pro tým výzva, aby se v soutěži zabydlel.

Nově přihlásíme do okresního základu C tým mužů, za nějž nastoupí k utkáním i nejmenší žáci.

vsichni-large.jpg

FOTO r. 2011 zleva nahoře: Sandra Kašíková, Natálie Michtová, Patrik Vacek, Lukáš Horňáček, Jaroslav Šimek, Martin Fiala. Zleva dole: Tomáš Prantl, Karolína Kučerová, Milada Michtová, Františka Michtová, Matěj Jakubíček, Miroslav Jakubíček, Jakub Novák.

V Čejči máme i víceúčelovou sportovní plochu

V roce 2000 byla vybudována víceúčelová sportovní plocha, kterou využívají jednak žáci základní školy, jednak sportovci z řad Tělovýchovné jednoty Sokol.

Od 1. 5. 2016 byl ustanoven správce tak, aby dohlížel na bezproblémové využití hřiště.

Lze na něm provozovat různé sporty: basketbal, volejbal, tenis, malý fotbal, nohejbal.

Provozní doba: dle telefonické dohody se správcemdsc04847-medium.jpg
Kontakt: 607 665 813 (Jadámek) nebo 737 287 654 (místostarosta obce).

Vytisknout stránku Vytisknout stránkupublikováno 30. 01. 2009, zobrazeno 23506x, dnes 1x
CalmCube2 CMS
RSSVytisknout stránkuMapa stránek · © 2008 - 2024 Obec Čejč · Počet návštěv: 1667227 (23506)